„BoxaGrippal“

įvadas

„BoxaGrippal®“ yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų „Ibuprofenas“ ir „Pseudoefedrinas“. „BoxaGrippal®“ yra vienas iš vaistų, kuriuos vaistinėse galima įsigyti be recepto. Boxagrippal® yra vaistas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų „ibuprofeno“ ir „pseudoefedrino“. Jie daugiausia turi dekongestantą ir analgezinį poveikį, tačiau turi ir kitų padarinių.

Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje tuo pačiu pavadinimu jis tiekiamas tabletėmis, kurių stiprumas yra 200/30 mg kiekvienoje tabletėje. Pakuotės dydis yra 20 tablečių pakuotėje. Gamintojas yra „Boehringer Ingelheim Pharma GmbH & Co. KG“.

Preparato su tuo pačiu veikliųjų medžiagų deriniu dar nėra.
Kaip rodo pavadinimas, „BoxaGrippal®“ naudojamas gydant gripą ar peršalimą su visais jiems būdingais simptomais, tokiais kaip sloga, sinusų infekcija, karščiavimas, taip pat galvos ir kūno skausmais. Vaistas kovoja su šiais skundais visą poveikio laiką ir lemia trumpalaikį stiprią savijautos pagerėjimą. Jis patvirtintas vartoti suaugusiesiems ir paaugliams nuo 15 metų.

„BoxaGrippal“ ingredientai

„Boxagrippal®“ yra vadinamasis derinys, pagamintas iš 2 veikliųjų medžiagų.

Viena vertus, jame yra vadinamasis pseudoefedrinas (30 mg vienoje tabletėje). Ši veiklioji medžiaga yra viena iš simpatomimetinės medžiagos. Pseudoefedrinas padidina pasiuntinių medžiagų adrenalino ir noradrenalino poveikį organizmui.

Šios medžiagos priverčia organizmą susiaurinti kraujagysles, pagreitina širdies ritmą ir padidina kraujospūdį.

Naudodamas „Boxagrippal®“, jis pirmiausia atsiskleidžia nosies gleivinėje, kur nosis vėl gali laisvai kvėpuoti, sutraukdamas daugybę mažų kraujagyslių, ir šalina šaltį. Jei yra sinusų infekcija, gleivės gali geriau ištekėti iš sinusų. Tau palengvėja ir mažiau skauda. Be to, pseudoefedrinas gali išplėsti bronchus ir kartais palengvinti kvėpavimą. Kai kuriems žmonėms tai šiek tiek stimuliuoja.

Antroji veiklioji medžiaga ibuprofenas (200 mg vienoje tabletėje) yra vienas iš vadinamųjų nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, NVNU. Kaip ir kiti šios grupės aktyvūs ingredientai, ibuprofenas, Acetilsalicilo rūgštis (ASA), naprokseno ir diklofenako skausmas, karščiavimas ir uždegimas, taigi daugelis gripo ar peršalimo simptomų.
Šis poveikis slypi slopinant vadinamuosius Ciklooksigenazė, svarbus fermentas organizme. Tai atsiskleidžia minėtais padariniais daugiausia sumažindama vadinamųjų Prostaglandinaikurie vaidina svarbų vaidmenį organizme esant karščiavimui, skausmui ir uždegimui. „Boxagrippal®“ yra santykinai maža 200 mg ibuprofeno dozė. Taigi viena tabletė veiksmingai malšina lengvą skausmą. Poveikis trunka iki 6 valandų.

Abi veikliosios medžiagos kartu papildo viena kitą ir efektyviai kovoja su peršalimu, galvos ir kūno skausmais, taip pat karščiavimu. Be šių veikliųjų ingredientų, laktozė, celiuliozė, krakmolas, magnis, makrogolis ir kiti rišikliai taip pat įeina į priedus, neturinčius vaistinio poveikio. Žindymo metu nedideli ibuprofeno skilimo produktų kiekiai patenka ir į motinos pieną, o tai taip pat leidžia patarti nevartoti ibuprofeno žindymo metu.

Dozavimas „BoxaGrippal“

„Boxagrippal®“ tabletes gali vartoti vaikai nuo 15 metų, jei reikia, po 1 tabletę kas šešias valandas.

Vaistinėse parduodamo „BoxaGrippal®“ paprastai yra 200 mg ibuprofeno ir 30 mg pseudoefedrino.

Esant sunkiems simptomams, išimtiniais atvejais tuo pačiu metu galima gerti dvi tabletes, jei neviršijama didžiausia paros dozė. Šią terapiją galima atlikti ne ilgiau kaip 5 dienas, kad būtų išvengta inkstų pažeidimo.

Tai taikoma ibuprofenui, kaip ir visiems NVNU. Dėl sudedamųjų dalių didžiausia tabletės dozė yra 6 tabletės per dieną, o tai atitinka taikomą didžiausią leistiną 1200 mg ibuprofeno ir 180 mg pseudoefedrino dozę.

Bet kokiu atveju šios dozės negalima vartoti neteisėtai, o tik pasitarus su gydančiu gydytoju ar vaistininku. „Boxagrippal®“ niekada negalima vartoti kartu su alkoholiniais gėrimais. Geriau jį gerti užgeriant stikline vandens su maistu.

„BoxaGrippal“ indikacijos

„BoxaGrippal®“ sudėtyje yra, viena vertus, skausmą malšinančių vaistų, ir, kita vertus, vazokonstriktoriaus veiklioji medžiaga, galinti sumažinti peršalimą ir gleivinių patinimą.

Štai kodėl jis gali būti naudojamas, kai skausmas atsiranda kartu su sloga, nosies užkimšimu ar sinuso infekcija.

Daugeliu atvejų „BoxaGrippal®“ yra naudojamas paprastam peršalimui, kurį sukelia virusai. Nurijus, tipiniai peršalimo simptomai, tokie kaip galvos skausmas, galūnių skausmas ir gerklės skausmas, sloga ir slėgis per sinusus, turėtų pagerėti per 30–60 minučių.

„BoxaGrippal®“ taip pat gali laikinai sumažinti karščiavimą. Be paprasto peršalimo, „BoxaGrippal®“ gali būti naudojamas palaikyti kietą gripą arba tuo pačiu metu, kai atsiranda skausmas ir alerginė sloga.

Jis turi tą patį poveikį: pagerėja skausmas, sloga, kliudoma nosies kvėpavimas ir padidėja slėgis per sinusus. Svarbu, kad „BoxaGrippal®“ būtų naudojamas tik tuo atveju, jei nosies gleivinėje vienu metu atsiranda skausmas ir simptomai. Pavienių simptomų atveju yra geresnių vaistų.

Taip pat reikia pastebėti, kad „BoxaGrippal®“ nenukenčia nuo pagrindinės ligos - tik palengvina simptomus. Taigi vaistas neturi įtakos ligos trukmei.

„BoxaGrippal®“ nuo kosulio

„BoxaGrippal®“ sudėtyje yra nėra kosulį slopinančių vaistų. Todėl jis neturi įtakos kosuliui arba tik labai nedideliu jo laipsniu. Tačiau tai turi prasmę: jei kosulys yra peršalimo ar gripo dalis, jis dažnai išskiria skreplius.

Jei kosulys slopinamas vaistais, gleivės lieka plaučiuose ir ten susidaro geros Patogenų veisimosi vieta.

Atitinkamai, peršalimo ligos yra prasmingesnės ne sustabdyti kosulį, bet vartoti atsikosėjimą mažinantį vaistą.

Išimtis yra viena Sausas kosulys be skreplių. Jei tai labai erzina, jį galima slopinti kosulį slopinančiomis priemonėmis.

„BoxaGrippal®“ nuo gerklės skausmo

„BoxaGrippal®“ skardinė nuo gerklės skausmo būti peršalimo dalis. Sudėtyje yra veikliosios medžiagos Ibuprofenas yra skausmo malšintojas ir turėtų palengvinti simptomus per 45 minutes po nurijimo.

Tačiau jei skauda gerklę ir nėra lydimų simptomų, tokių kaip sloga, slėgis virš sinusų ar užkimšta nosis, BoxaGrippal® vartoti negalima. nenaudingas. Reikėtų naudoti kitus vaistus, kurie gali izoliuotas nuo gerklės skausmo ir neturi jokių kitų veikliųjų ingredientų, kurių nereikėtų dėl šių simptomų.

Pavyzdžiui, yra alternatyvų Ibuprofeno skausmą malšinantis vaistas arba Diklofenakas. Skirtingų gamintojų pastilės taip pat gali laikinai pagerinti skausmą.

„BoxaGrippal®“ nuo peršalimo ir peršalimo ligų

šalta yra dažniausia „BoxaGrippal®“ vartojimo priežastis. Jis skirtas vartoti su rinitu kartu su toliau Šalti simptomai, tokie kaip gerklės skausmas, galvos ir kūno skausmai gerai tinka.

Paprastai nurijus „BoxaGrippal®“, praeina viena 30–60 minučių Simptomo palengvėjimas. Sloga atsiranda dėl kraujagysles sutraukiantis poveikis apie Pseudoefedrinas sustabdė tai Skausmas autorius Ibuprofenas švelninamas.

„BoxaGrippal®“ sudėtyje yra nėra antibakterinių ar antivirusinių agentų ir todėl nekovok su jais Šalčio priežastis. Ligos trukmė nesutrumpėja.

„BoxaGrippal®“ vaikams

„BoxaGrippal®“ leidžiama naudoti vaikams neskiriamas jaunesniems kaip 15 metų asmenims tapti. Viena iš to priežasčių yra tai, kad nėra patirties dėl šio vaisto vartojimo vaikams ir atitinkamai jų skyrimo rizikinga yra.

Jei skausmas lengvas, jei tėvai turi patirties, skausmą malšinanti priemonė, tokia kaip Paracetamolis arba Ibuprofenas administruojamas. Šių vaistų dozė priklauso nuo žmogaus Vaiko svoris nuo.

Pirmiausia leidžiama vartoti ibuprofeną nuo 6 gyvenimo mėnesio paskirtas paracetamolis netrukus po gimimo. Geros „BoxaGrippal®“ alternatyvos yra nosies purškalai ar nosies lašai su dekongestantu, pavyzdžiui, užsikimšusi nosis ir peršalimas. Ksilometazolinas.

Jei vaikai skundžiasi dideliu peršalimo skausmu ar elgiasi nenormaliai, būtina pasitarti su gydytoju. Tada simptomai gali būti sunkios ligos požymis.

„BoxaGrippal®“ nėštumo metu

Nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims leidžiama ne Paimkite „BoxaGrippal®“, nes šiuo metu duomenų nepakanka. Tai ypač pasakytina apie veikliąją medžiagą ibuprofeną.

Galima įsivaizduoti ir vieną Darbo slopinimas ir pratęsimas nėštumas ir Gimdymas slopindamas vadinamųjų prostaglandinų susidarymą ibuprofenu.

Be to, inksto pažeidimai vaikui ir padidėjęs motinos ir vaiko polinkis kraujuoti trūksta prostaglandinų įsivaizduojama. Visų šių galimų šalutinių reiškinių derinys sukelia visišką įspėjimą nėštumas.

„BoxaGrippal®“ ir alkoholis - ar jie suderinami?

Iš esmės „BoxaGrippal®“ ne prieš ar po alkoholio vartojimo būti paimtas. Alkoholis ir „BoxaGrippal®“ veikliosios medžiagos daro įtaką vienas kitam - operatyvus jų vartojimas gali sukelti įvairius nepageidaujamus reiškinius.

Alkoholis tai gali padaryti Sumažinkite ibuprofeno ir pseudoefedrino poveikį ir tokiu būdu narkotikas tampa praktiškai pasenęs. „BoxaGrippal®“ gali sustiprinti alkoholio poveikį ir tokiu būdu tapti netikėtu stipri intoksikacija vadovauti. Be to, „BoxaGrippal®“ ir alkoholio derinys gali tai padaryti Kraujavimo rizika dėl sumažėjusio kraujo krešėjimo padidinti.

Vartojant labai daug alkoholio, BoxaGrippal® gali sukelti Kepenų pažeidimas vadovauti. Rūgštiniai alkoholiniai gėrimai, tokie kaip vynas, kartu su BoxaGrippal®, kartais sukelia Skrandžio gleivinės pažeidimas ir tokiu būdu skrandžio skausmas.

Išgėrus taurę alaus ar panašiai mažą alkoholio kiekį, sąveika su narkotikais paprastai būna nedidelė, tačiau dėl galimai pavojingos rizikos jis taip pat turėtų atsirasti. atsisakė tapti.

Jei BoxaGrippal® vartojamas peršalimo metu, jis turėtų taip pat atsisakė alkoholio nes tai gali neigiamai paveikti ligos gijimą.

„BoxaGrippal®“ ir piliulė - ar jie suderinami?

„BoxaGrippal®“ turėtų nė vienas arba viena nereikšmingas mažas poveikis dėl tablečių poveikio. Nėra žinomos „BoxaGrippal®“ veikliųjų ingredientų - ibuprofeno ir pseudoefedrino - sąveikos su tabletės veikliosiomis medžiagomis.

Nesvarbu, ar tai yra įprasta tablečių su estrogenu ir progestinu tabletė, ar be estrogenų turinčios progestogeno tabletės. Be to, nėra žinomos sąveikos tarp „BoxaGrippal®“ ir 2 ar 3 pakopų preparatų.

Net tipiškas peršalimas - dažniausia „BoxaGrippal®“ vartojimo priežastis - paprastai neturi įtakos tablečių veiksmingumui. Tačiau tai įvyksta kaip infekcijos dalis Vėmimas arba viduriavimas įjungtas, reikia būti atsargiems. Esant virškinimo trakto sutrikimams, prevencinis poveikis nepaisant tinkamo tablečių vartojimo nebegarantuojama tapti.

Tokiu atveju reikėtų lytinių santykių papildomas kontracepcijos metodas kaip naudotis prezervatyvu. Jei nuo peršalimo yra paskirtas antibiotikas, gydantis gydytojas turi būti informuotas apie tablečių vartojimą. Dažnai naudojamas Antibiotikai, pavyzdžiui, penicilinas ar jie gali Didele dalimi panaikinkite tablečių poveikį.

Kontraindikacijos „BoxaGrippal®“

„Boxagrippal®“ turėtų naudoti žinomi žmonės Alergija arba Padidėjusio jautrumo reakcijos nei vienas iš ingredientų ibuprofenas ar pseudoefedrinas nėra vartojami. Astma taip pat turėtų būti atsargi nurijus, nes daugelis nuskausminamųjų yra vadinamieji skausmą malšinantys vaistai Astmos priepuoliai gali suveikti.

Ibuprofenas skaičiuojamas kaip Priešuždegiminiai vaistai kaip ir daugelis kitų šios klasės medžiagų, sukelia diskomfortą ir kraujavimą iš Virškinimo traktas. Pacientas su Opaligė ar kraujavimo rizika, Boxagrippal® vartoti negalima. Kaip skirtingi priešuždegiminiai vaistai Skrandžio ir žarnyno gleivinė Boxagripppal® negalima vartoti kartu su kitais NVNU grupės vaistais nuo uždegimo (pvz., Diklofenaku ar naproksenu).

Dėl suskaidymo kūne, ypač čia kepenys ir inkstas dėl vieno iš šių organų ligų, vartojant Boxagrippal®, reikia būti atsargesniems. Pas pažįstamus Kepenų ir inkstų funkcijos sutrikimas Boxagrippal® galima vartoti tik pasitarus su gydančiu gydytoju.

Taip pat nepaaiškinama Kraujo sutrikimai turėtų sukelti „Boxagrippal®“ atsisakymą.

Ingredientas pseudoefedrinas yra naudojamas sergant šia liga Širdies ir kraujagyslių sistema Taip pat reikia būti atsargiems, nes šią sistemą stimuliuoja pseudoefedrinas. Jei turite aukštą kraujospūdį, „Boxagrippal®“, pavyzdžiui, susiaurins kraujagysles, kad dar labiau padidintų Kraujo spaudimas ir dar labiau padidins insulto ir širdies priepuolio riziką.

Ankstesnis insultas arba padidėjusi rizika insultas turėtų sukelti „Boxagrippal®“ atsisakymą.

Taip pat širdies nepakankamumas, Širdies aritmijos, vienas Širdies smūgis Dėl lėtinės širdies ligos turėtų būti atsisakyta, nes tolesnis kraujotakos krūvis per pseudoefedriną nėra pateisinamas.

Taip pat galioja pseudoefedrino poveikis šlapimo pūslei Šlapimo susilaikymas kaip kontraindikacija vartoti Boxagrippal®, nes Boxagrippal® gali sukelti visišką šlapimo pūslės ištuštinimą ir tokiu būdu šlapimo susilaikymą.

Taip pat Skydliaukės liga daro didžiulį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, o dėl padidėjusios skydliaukės padidėja širdies ir kraujagyslių sistemos jautrumas pseudoefedrinui, o vartojant Boxagrippal®, gali atsirasti širdies plakimas, o kartu su atitinkamomis ankstesnėmis ligomis - gyvybei pavojingi kraujotakos sistemos pokyčiai iki širdies priepuolio ar širdies ritmo sutrikimų. . Dėl skydliaukės hiperaktyvumo Boxagrippal® galima vartoti tik pasitarus su gydančiu gydytoju.

Derinys su kitais die Laivai Reikėtų vengti siaurinamų vaistų. Kurios apima Bromokriptinas, Pergolidas, Lisurid arba Ergotaminai taip pat kiti Dekongestančios medžiagos nosies gleivinėjetokių, kurie randami dekongestantuose Nosies purškalai yra įtrauktos.

Kai vartojate papildomų vaistų, ypač turinčių psichinė liga naudotas MAOI (MAO = Monoamino oksidazė, fermentas, skaidydamas įvairius kraujotaką gerinančius fermentus), pvz. Tranilciprominas. „Boxagrippal®“ čia neturi būti naudojamas siekiant išvengti didelio kraujotakos streso. Taip pat svarbu vartoti šiuos vaistus per pastarąsias dvi savaites, net jei vaistai jau buvo nutraukti, nes efektas šį vaistą per tą laiką net ir toliau negeriant išlieka gali.

Kita tokia pat pavojinga sąveika gali atsirasti dėl daugelio kitų vaistų. Širdies glikozidai, Metrotreksatas ir kiti vaistai, slopinantys imuninę sistemą, Antitrombocitiniai vaistai ir kiti vaistai nuo psichikos ligų yra tik atranka. Dėl galimo kraujospūdį didinančio poveikio „Boxagrippal®“ negalima vartoti keletą dienų prieš chirurginę ar dantų procedūrą.

Kadangi Boxagrippal® taip pat yra laktozės, pacientai, sergantys a netolerancija laktozės (= pieno cukraus) „Boxagrippal®“ taip pat nevartokite.

Yra žinomos kitos ligos, draudžiančios nuryti Traukuliai kaip epilepsija arba taip pat a glaukoma (= Akių ligos), Lupus ar kiti Autoimuninės ligos Su Sąnarių diskomfortas arba Odos pokyčiai.

Šalutinis „BoxaGrippal®“ poveikis

Galimas „BoxaGrippal®“ šalutinis poveikis atsiranda dėl Šalutiniai poveikiai aktyviųjų ingredientų Ibuprofenas ir Pseudoefedrinas. Apskritai, trumpą laiką vartojant šį vaistą, sunkus šalutinis poveikis pasireiškia. Jei naudojamas „BoxaGrippal®“ labai dideles dozes ar daugiau kelias savaites paimtas, jis padidėja Daugelio šalutinių poveikių rizika drastiškas.

Dėl poveikio gleivinei Virškinimo trakto šalutinis poveikis vyrauja būtent šiais atvejais. Visų pirma čia Nevirškinimas, rėmuo, skrandžio skausmas, Meteorizmas, pykinimas, viduriavimas toks kaip Vėmimas o kraštutiniais atvejais - skrandžio ir žarnyno kraujavimas. Esamas skrandžio gleivinės uždegimas, opos ar esamas žarnyno uždegimas, pavyzdžiui, lėtinės uždegiminės žarnyno ligos, tokios kaip Krono liga arba Opinis kolitas gali pažeisti gleivinę Ibuprofenas būti sustiprintam. Po ilgo naudojimo išvaizda yra viena Skrandžio opa galima.

Per pseudoefedriną jis gali per kraujagysles sutraukiantis ir kraujotaką stimuliuojantis poveikis į aukštas kraujo spaudimas, Galvos skausmas, širdies plakimas, nemiga ar šlapimo susilaikymas.

Kaip ir vartojant kitus vaistus, padidėjusio jautrumo reakcijos ar Alergija Su niežėjimas, Kviečių formavimas ar atsiranda kraujotakos problemų. Atsiradus tokiems nusiskundimams, svarbu nedelsiant kreiptis į gydytoją. Neretai astma serga taip, kaip vadinama Skausmą malšinanti astma įjungtas vaistas nuo skausmo Astmos priepuolis. Pastebėjus vieną iš šių ar kitų šalutinių reiškinių, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Reikėtų pažymėti, kad BoxaGrippal® negalima vartoti, jei yra skausmas, sloga ar sinusų infekcija. atskirai egzistuoti. Priežastis ta, kad kovoti su pavieniai simptomai Vaistai tik veiklioji medžiaga turėtų būti naudojami siekiant sumažinti šalutinio poveikio riziką.

„BoxaGrippal®“ sąveika

Jei tuo pačiu metu vartojami skirtingi vaistai, jie gali įtakoti vienas kito poveikį. Kai kurios veikliosios medžiagos turi stipresnį poveikį, kitos silpnesnės.

Vartojant „BoxaGrippal®“, gali atsirasti tokia sąveika su daugeliu vaistų. Jie retai vaidina lemiamą vaidmenį, bet gali sunkus šalutinis poveikis vadovauti. Todėl svarbu paklausti gydytojo ar vaistininko apie kitų vaistų, kuriuos būtina vartoti, suderinamumą. Dėl galimai stiprios sąveikos „BoxaGrippal®“ niekada neturėtų būti naudojamas kartu su vaistais Apraklonidinas, metilfenidatas, selegilinas ir Tranilciprominas būti paimtas. Jei naudojami kiti skausmą malšinantys vaistai ar kraujagysles sutraukiantys vaistai (pvz., Nosies purškalai), „BoxaGrippal®“ galima vartoti tik pasitarus su gydytoju ar vaistininku.

Skirtumas tarp „BoxaGrippal®“ ir „Grippostad®“

„Boxagrippal®“ ir „Grippostad®“ yra vaistai, kurie dažniausiai vartojami Paprastųjų peršalimo simptomų palengvinimas vartojami gerklės skausmai ir galvos skausmai, sloga ir karščiavimas.

Dviejuose vaistuose yra visiškai skirtingų veikliųjų medžiagų. „Grippostad®“ yra įvairių formų - pavyzdžiui, „Grippostad C“ ir „Grippostad Tag“ taip pat galima įsigyti vaistinėse.

Aktyviųjų ingredientų galima rasti daugelyje preparatų Paracetamolis ir Kofeinas. Be to, „Grippostad“ sudėtyje gali būti vitamino C, kraujagysles sutraukiančių medžiagų arba antialerginių medžiagų. Ar ir kaip skiriasi „Boxagrippal®“ ir „Grippostad®“ poveikis kiekvienam asmeniui. Farmakologiniu požiūriu „Boxagrippal®“ Skausmas efektyvesnis kovok, kol „Grippostad C®“ dėl jo potencialiai varginantis poveikis į a geresnis nakties miegas turėtų vesti.

Iš įprastinės medicinos sunku įvertinti, ar vaistai veikia peršalimą ir užkimštą nosį, ar jie stipriai stimuliuoja. Kadangi be „Boxagrippal®“ ir „Grippostad®“ yra daugybė kitų vaistų, kurie gali būti naudojami kovojant su peršalimo simptomais, patartina išbandyti įvairius vaistus prieš galiausiai pasirenkant tinkamą gydymo priemonę.

Ar „BoxaGrippal“ reikalingas receptas?

„BoxaGrippal®“ nereikia recepto. Todėl jį galima nusipirkti vaistinėse arba užsisakyti iš internetinių vaistinių be gydytojo recepto. To priežastis yra maža atitinkamų veikliųjų medžiagų dozė. Vaistams su didesnėmis tų pačių veikliųjų medžiagų dozėmis reikia recepto Vokietijoje.

Nors BoxaGrippal® galima nusipirkti be išankstinio gydytojo vizito, jei simptomai yra neįprastai sunkūs ar išlieka, reikia pasitarti su gydytoju. Visų pirma vyresnio amžiaus žmonėms peršalimas gali greitai pabloginti būklę ar net suklysti dėl plaučių uždegimo.

„BoxaGrippal®“ kaina

Priešingai nei receptiniai vaistai, įstatymų leidėjas nenustatė vaistų, kuriuos galima įsigyti be recepto, kainos. Tai reiškia, kad kiekviena vaistinė pati nustato „BoxaGrippal®“ kainą, o vaistinėse kainos skiriasi.
Vidutiniškai 10 „BoxaGrippal®“ tablečių kainuoja 5–10 eurų, 20 tablečių - nuo 7 iki 15 eurų.

Internetinėse vaistinėse vaistai dažnai siūlomi pigesni. Tačiau daugeliu atvejų dėl didelių pristatymo išlaidų apsipirkti internetu apsimoka tik tuo atveju, jei vienu metu yra perkami keli vaistai.

Kiti

Vartojant Boxagrippal®, gali būti laikinas kraujotakos silpnumas ar regos sutrikimas. Vartojant „Boxagrippal®“, laikinai draudžiama vairuoti transporto priemones ar pramonines mašinas.

Perdozavus reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jei yra skrandžio ar žarnyno kraujavimo požymių, tokių kaip ryškiai raudonos ar juodos išmatos ar kruvinas vėmimas, taip pat alerginės reakcijos požymių, tokių kaip dusulys ir rupuliai, reikia nedelsiant informuoti gydytoją arba gelbėjimo tarnybą, nes dėl abiejų šalutinių reiškinių gali atsirasti pavojingų gyvybei sąlygų.

Pacientai, kurių inkstai pažeisti, „Boxagrippal®“ turėtų vartoti tik atidžiai pasitarę su gydančiu gydytoju, nes inkstų pažeidimas gali pasunkėti pavartojus per daug ibuprofeno, o gretutinės ligos, tokios kaip cukrinis diabetas, gali pagreitinti inkstų funkcijos pablogėjimą. .